blog
nowe wpisy
05-Lipiec-2018 (18.58), autor: Jan Drechsler

#17526. Ciekawa impreza

​Sam na to nie zwróciłem uwagi, bo na imprezę nie miałem zamiaru jechać. Jednak kiedy zadano mi zasadnicze pytanie, przypuszczam, że wybiorę się w jednego chociaż powodu. A o co chodzi? O tajemnicę miejsca.

W “Gwarku” jest plakat zamysłu pod tytułem “Tarnowskie Góry w czasach dawnych Słowian”, ma się to odbywać 7 lipca, czyli w sobotę. Już ten tytuł zaciekawia, bo o ile mi wiadomo, szacowne miasto nie powstało w tak odległych czasach, ale rozumiem intencje organizatorów, chcą zaprezentować pewną wizję życia na naszym terenie w okresie przedchrześcijańskim.

Na plakacie jest wiele informacji. Wymienieni organizatorzy, sponsorzy, patroni honorowi i medialni. Brakuje jednego - miejsca, w którym całość będzie się odbywała. Jeśli ktoś będzie zainteresowany wydarzeniem, zapewne zadzwoni do gazety z pretensjami. Współczuję redakcji, bo w niczym nie zawiniła.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.