blog
nowe wpisy
25-Luty-2020 (20.04), autor: Jan Drechsler

#26036. Ciekawe wiadomości

​Epidemia szaleje, koronawirus wydostaje się wszystkimi możliwymi publikatorami. Strach słuchać radia w aucie, bo od nowych wiadomości z pola walki już można zachorować. A są to ciekawe wiadomości. Dzisiaj dowiedziałem się, że maseczki na twarz są podstawą w obronie organizmów. Coś w tym prawdy jest, ale nie do końca. Ktoś inny wypowiadał się na temat budowy wirusów i pouczał, że mają one takie same komórki DNA i RNA jak ludzie. Szkoda, że nie sprecyzował, gdzie te komórki w ciele człowieka się znajdują. Jeśli wie, to powinien napisać pracę naukową, a wtedy otrze się o Nobla.

Wczoraj natomiast całkiem poważny redaktor stwierdził, że epicentrum choroby jest w chińskim Wuhlan. To jest już rewelacja. Nareszcie wiem, jak zaczyna się epidemia, a epizoocja pewnie też. Po prostu musi dojść do trzęsienia ziemi, wtedy w epicentrum, czyli na powierzchni dochodzi do rozbicia komórek. Pewnie takich komórek przydomowych, w których Chińczycy gromadzą DNA i RNA. Z nich pod wpływem paniki rodzą się wirusy. Pierwszym objawem infekcji jest wylatywanie koronek zębowych, dlatego mówi się o koronawirusach.

Tyle bajdurzenia, a sprawa jest poważna. I to tak poważna, że… obym był fałszywym prorokiem!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.