blog
nowe wpisy
08-Sierpień-2017 (20.09), autor: Jan Drechsler

#12477. Ciąg dalszy emocji

Anita i Malwina zawojowały, emocje były zwłaszcza z tą pierwszą. Włodarczyk zwykle deklasowała rywalki, a potem czekało się, czy któraś nie jej nie nie przerzuci. Tym razem było nieco inaczej, ale dobrze się stało, Anita jest mistrzynią, a po pietach depczą jej koleżanki z Polski.

Dzisiaj 800 metrów mężczyzn i męska tyczka. Oby było miło dla zawodników i kibiców polskich. Lekkoatletyka jest królową sportów, nie jest miło stać się błaznem na jej dworze.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.