blog
nowe wpisy
20-Październik-2018 (14.46), autor: Jan Drechsler

#19052. Cisza krzyczy

​Kampania wyborcza przeszła w stan anabiozy. Zasnęła jak wiele zwierząt zasypia na zimę, czy raczej zastygła w letargu i udaje nieżywą? Niech każdy interpretuje to po swojemu.

Skaldowie mają w repertuarze piosenkę zatytułowaną “Cisza krzyczy” i tak właśnie można by opisać stan obecnej przedwyborczej aury. Cisza wyborcza krzyczy banerami, plakatami, pozostawionymi ulotkami w skrzynkach pocztowych, czy w sklepach. Otaczająca nas scenografia wyborcza, to w niektórych miejscach krajobraz po bitwie lub opłakany stan, bo deszcz pada i wydaje się, że wszyscy zlewają się w jedną całość.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.