blog
nowe wpisy
30-Listopad-2019 (06.56), autor: Jan Drechsler

#24858. Co dzisiaj?

​Jak to co? Dzisiaj jest sobota i do tego pracująca. Ekipa w minimalnym składzie osobowym występuje na Barbórce w Akademii Muzycznej w Katowicach. Można przypuszczać, że moja rola już jest skończona, bo wykonawcy teksty i muzykę mają opanowaną, ale nic z tego. Właśnie dzisiaj trzeba wszystko doprowadzić organizacyjnie do perfekcji. Impreza jest zbyt wysokiej rangi, żeby popełnić błąd.

Od 10:00 próba, a raczej próby wszystkiego, co technika dała, ustalanie obrazów na tło i szereg innych spraw, które wynikną. Nie przejmuję się już niczym, niespodzianki nie są dla mnie nowością, ekipa jest zgrana i wreszcie bez niepotrzebnych stresów.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.