blog
nowe wpisy
24-Czerwiec-2019 (20.05), autor: Jan Drechsler

#22499. Coś jeszcze…

Byłbym okropnym niewdzięcznikiem, gdybym nie dodał czegoś jeszcze o wczorajszych wydarzeniach. Był to przecież Dzień Ojca! Skutkiem tego, że przebywałem w Krakowie, moje kochane dzieci musiały się ograniczyć do złożenia życzeń przez telefon.

Najpierw zadzwonił Mateusz. Był bardzo zatroskany, bo zastał mnie dyszącego jak po biegu na 100 metrów. Nie dziwota, akurat wgramoliłem się w progi eremu, zbocze Srebrnej Góry nie jest długie, ale dosyć strome, a ja na dodatek miałem ambicję być w czołówce peletonu.

Następnie odezwała się Magda. Schodziłem z góry, więc efektów płucnych nie usłyszała, ale wypytywała o szczegóły wyprawy.

Za to Szymon miał ubaw, bo rozmawialiśmy wtedy, gdy jadłem kanapkę. Do tego w głośnym autobusie! Wyśmiał mnie, że jestem na hucznej imprezie, a nie na zwiedzaniu miasta królów.

Kiedy wróciliśmy do domu, czekała na mnie miła niespodzianka. W kuchni na stole stał prezent - torebka, a w niej czteropak i żelki. Dla takich dzieci warto być ojcem.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.