blog
nowe wpisy
12-Luty-2020 (21.55), autor: Jan Drechsler

#25849. Coś leży

​Spadło i leży. Sprawdziłem w internecie, dowiedziałem się, że to jest śnieg. Biały puszysty opad, zamarznięte kropelki deszczu, ale nie byle jak i gwałtownie jak to jest w przypadku gradobicia.

Z określeniem, że jest puszysty, to chyba mocno przesadziłem. Zwłaszcza mając na myśli ten śnieg, który leżał na moim samochodzie, kiedy o zmierzchu chciałem pojechać na siłownię. Spadając na nico cieplejszą karoserię, najpierw roztopił się, żeby następnie przykleić się. Jakoś sobie dałem radę, nie było łatwo, bo skrobaczkę mam, tylko nie wiem gdzie jest. Z pewnością znajdę. W lecie znajdę, bo wtedy zawsze jest co najmniej jedna.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.