blog
nowe wpisy
03-Sierpień-2018 (20.38), autor: Jan Drechsler

#17881. Co można robić?

W przegrzanym powietrzu chodzi się niczym w ciepłej mazi. Wszystko się do człowieka klei, dosłownie wszystko niczym w wierszyku Jana Brzechwy.

Co w tak ciepły piątkowy wieczór można robić? Jasne, robić można wszystko, ale niczego się specjalnie nie chce. Nawet myślenie przebiega w sposób niezrozumiały. Jeśli nawet procesy umysłowe przebiegają nienormalnie, to przynajmniej należy pamiętać, że jutro jest pobudka przed godziną 4:00. “Bez pracy nie ma kołaczy”... wcale nie mam ochoty na kołacze. Do pracy też mi się nie chce jechać, ale muszę.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.