blog
nowe wpisy
17-Czerwiec-2018 (21.20), autor: Jan Drechsler

#17260. Coś niebywałego!

​Oczywistym jest, że na Mistrzostwach Świata wszystko może się zdarzyć, ale przegrana Niemców z Meksykiem raczej nie była brana pod uwagę. Mecz oglądałem od drugiej połowy, bo miałem inne zamiary spędzenia czasu, ale wszystko się pozmieniało i siadłem przed telewizorem. Czy należy przegraną aktualnych jeszcze mistrzów uważać jako coś niebywałego? Statystyki, a także moja pamięć mówi, że nasi zachodni sąsiedzi lubią zaczynać od wpadki. Tak jest przynajmniej w futbolu, bo w innych sprawach historycznych wiele wpadkami zakończyli.

Czymś niebywałym jest mecz, który obecnie oglądam Szwajcaria remisuje z Brazylią 1:1. Nie przypuszczałem, że białe krzyżyki nawiążą równy dialog bramkowy z przeciwnikiem. Nie dlatego, że uważam drużynę Wilhelma Tella za coś gorszego. Po pierwszej połowie maiłem raczej opinię negatywną.

Zabrałem się na poważnie działania w dziedzinie szopek. To właśnie pokrzyżowało mi plany wyjazdu do Gliwic w celu obejrzenia kościoła templariuszy. Coś niebywałego, że mi się chce? Normalka, nieźle się szyje przed telewizorem.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.