blog
nowe wpisy
11-Luty-2020 (22.19), autor: Jan Drechsler

#25834. Coś się układa

​Prawie cały utwór ma melodię. Zostały jeszcze tylko finałowe songi. Jest zdecydowanie dobrze, ale nie zupełnie, bo jak zwykle muszę mieć kilka procent możliwości krytycznego podejścia do całego spektaklu.

Zmiana kompozytora spowodowała plusowe reakcję wszystkich współpracujących z nami podmiotów. Jeszcze raz potwierdzam słuszność decyzji. Każdy rozsądny musi iść do przodu, a nie kłębić się w atmosferze braku umiejętności jednego z ważnych elementów całego przedsięwzięcia.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.