blog
nowe wpisy
15-Listopad-2019 (22.04), autor: Jan Drechsler

#24614. Co się wydarzyło?

​Jechałem na spotkanie twórcze i koncepcyjne, bo ustalmy nowy program na koniec listopada. Nie można było przejechać przez Bobrowniki, już na skrzyżowaniu z ulicą Radzionkowską policja zrobiła blokadę. Na górce przed Dolomitami widać było kilka pulsujących świateł. Podobno doszło do groźnego wypadku. Zapewne jutro dowiem się więcej, co się wydarzyło.

Dzisiaj już nie mam czasu na zajmowanie się tragediami. Co się wydarzyło? Z pewnością o wiele milsze wiadomości trafiły do nas, niż zdarzenie drogowe. Bardzo poważny koncert, dlatego podchodzimy do sprawy adekwatnie. Na razie nie ujawniam szczegółów, niby wszystko jest dograne, ale licho nie śpi.

Zastanawiające jest, co się wydarzyło, że nasza ekipa ma coraz więcej pracy? Odpowiedź wydaje się prosta. Zmienił się skład ekipy i jakby zmieniło się nastawienie. Dalszych przypuszczeń i komentarzy nie będę publikował. Nie żyję przeszłością, ale czasem przyszłym.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.