blog
nowe wpisy
01-Grudzień-2019 (21.31), autor: Jan Drechsler

#24863. Co wczoraj?

​Najpierw spokojnie, bo było jeszcze wcześnie, Katowice przed południem w sobotę są całkiem strawnym miastem. Zwłaszcza kiedy ma się zapewniony parking blisko Akademii Muzycznej, a konkretnie przed Katowickim Holdingiem Węglowym.

Potem robiło się bardziej nerwowo, bo zjawiła się ekipa techniczna “Śląska” i zaczęła rządzić na scenie. Doszliśmy jednak do ładu, w sumie Marek doszedł, ja bardziej zajmowałem się sekwencją ujęć, które miały być prezentowane na ekranie. Z technikami firmy obsługującej telebim dogadałem się szybko, bo z jednym z nich poznałem się już podczas przygotować do koncertu “Trzech kropel krwi”.

Próba wypadła bardzo dobrze, a przede wszystkim sprawnie. Jest to zasługa całej ekipy, ale brawa należą się wokalistkom, czyli Kasi, Ewie, Oli i Magdzie oraz Pawłowi, który dał z siebie wszystko.

Na koncercie cały wokal dał z siebie wszystko, wypadli znakomicie, piosenki dawne z nową melodią i te zupełnie nowe urzekły widownię, czyli gości z premierem na czele i brać górniczą.

Po powrocie z Katowic miałem jeszcze na tyle chęci do pracy, że zabrałem się za szopki, wszak jutro jadą do Świętochłowic. Są już załadowane w moim aucie. Kolejna miła impreza czeka mnie za tydzień, może nie będzie tylu ważnych gości, co wczoraj, ale z pewnością będzie miło.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.