blog
nowe wpisy
13-Luty-2020 (19.04), autor: Jan Drechsler

#25870. Coś wisi

​Z dzwonnicą tarnogórską miałem nieco zamieszania, czyli tłumacząc na moje - dochodziło do karkołomnego szycia. Zrobić miniaturę tego zabytku z innego materiału niż sznurek, byłoby zadaniem bez problemowym. Dzisiaj skończyłem główny motyw szopki, a kulminacyjnym momentem było zawieszenie dzwonu.

Dzwon wisi, ale wiadome jest, że nie jest w stanie wydać z siebie dźwięku. Dźwięk mógłby powstać, w jednym tylko przypadku. Gdybym ukłuł się w palec.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.