blog
nowe wpisy
20-Styczeń-2020 (20.02), autor: Jan Drechsler

#25515. Cud?

​Nie chcę wspominać banalnego stwierdzenia, które sugeruje, że w moim wieku, to nawet dobrze, kiedy coś boli. Wzmożona aktywność fizyczna przeplatana godzinami spędzonymi przed komputerem powoduje, że to i owo mnie boli.

Najczęściej strzyka w stawach, a także w odcinku krzyżowym kręgosłupa. Tam też są stawy, może więc one mi dokuczają albo korzonki nerwowe.

Dzisiaj wróciłem z pracy z natrętną dolegliwością lewego śródstopia i prawego biodra. Decyzja był krótka, pojechałem do apteki, gdzie kupiłem tabletki i jakieś plastry. Tabletkę połknąłem od razu i chociaż dobrze jej nie przełknąłem, ból ustąpił.

Cud albo początki hipochondrii? Lekomania jakaś czy co?

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.