blog
nowe wpisy
08-Styczeń-2020 (18.29), autor: Jan Drechsler

#25339. Cudownie!

Tak, pierwsza klasa! To się nazywa silny charakter i energia do pracy!

Poukładałem sobie plan zajęć na cały dzień, zrobiłem co do mnie należało żeby mieć wolną chwilę i zacząć robić szlifowanie tekstu oraz jego korektą do druku, a potem wciągnęła mnie sprawa zgoła odległa od tematu. Cudownie!

Nieraz tak się zdarza, że człowiek narobi sobie tyłów, bo zmusza go niczym niepohamowana głupota. Myślę, że jutro nadgonię stracony czas i faktycznie będzie cudownie, ale bez ironicznego wykrzyknika.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.