blog
nowe wpisy
24-Wrzesień-2018 (20.02), autor: Jan Drechsler

#18647. Czas na próbę

Nie wolno było tego przeciągać. Próbę należało zrobić. Mam tu na myśli sprawdzenie funkcjonowania centralnego ogrzewania. Temperatura spadła znacznie, w mieszkaniu wprawdzie jest przyjemnie, ale głowy bym nie dał, czy lada moment ni trzeba będzie podnieść sobie komfort termiczny.

Pisałem wczoraj o możliwości wiania. Wiało w nocy jakby się diabeł na ogonie powiesił na kościelnym płocie. Oczywiście prądu nie było, ale chyba nic się wielkiego nie stało, prócz połamanych kilku gałęzi. Właśnie ten wiatr i zapowiadana niepewność skłaniała do sprawdzenia ogrzewania.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.