blog
nowe wpisy
14-Październik-2018 (21.07), autor: Jan Drechsler

#18953. Czas relaksu

​Niedziela niezwykle udana, czas relaksu na spotkaniu z większością sióstr z racji jutrzejszych imienin tej najstarszej. Może nieco za dużo smakowitości zjadłem, ale co zrobić skoro wyglądało cudownie, pachniało znakomicie i smakowało bosko.

Dobry apetyt jest zwykle uznawany za oznakę zdrowia, ale łakomstwo już takie nie jest. Teraz relaksuję się z herbatką miętową, marzę o powrocie do stanu sprzed popełnieniem grzechu nieumiarkowania w jedzeniu.

Jeśli mam czas relaksu, to znaczy, że nie oglądam meczu Włochy - Polska.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.