blog
nowe wpisy
05-Listopad-2019 (20.39), autor: Jan Drechsler

#24442. Czegoś koniec

​Zniknęło Tarmilo, w chwilach obecnych należy stwierdzić, że dobrze się stało. Historia jednak rządzi się innymi prawami, a do tego często zabarwiona bywa sentymentem. Szkoda marki, szkoda miejsca pracy, pewnie i biznesu też szkoda, ale w nim sentymentów nie ma, biznes to nie historia, lecz pewna gwarancja lepszego jutra.

Myślę sobie, że dobrze by było, gdyby nazwa nie zniknęła, ale została związana z miejscem. Wszystko jedno, co miałoby tam być w przyszłości. Szanujmy ludzką pracę, sentymenty tak jak wielkich ludzi małych ojczyzn. Niech koniec czegoś stanie się początkiem nowego pod dawną, dobrą nazwą.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.