blog
nowe wpisy
19-Maj-2015 (22.17), autor: Jan Drechsler

#2695. Czwartek Tarnogórski

Zadzwonił kolega, mówił, że chce porozmawiać w najbliższym czasie na dosyć ważny temat. Już chciałem się umówić na spotkanie w czwartek wieczorem, ale w porę zorientowałem się, że mam serdeczne zaproszenie na “Czwartek Tarnogórski” od prelegentów. Jak tu nie pójść, kiedy mowa będzie o podnoszenia ciężarów.
Chętnie posłucham tych historii, które znam, ale jeszcze chętniej wcale mi nieznanych. Myślę, że padną także słowa na temat dłuższego regresu w tej dyscyplinie w Tarnowskich Górach i w całej Polsce. Przyczyny są proste do wytłumaczenia, ale trudne do pogodzenia się z nimi. Wiadomo, że chodzi przede wszystkim o finanse. A może o coś więcej? Może, ale o tym porozmawiamy w czwartek.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.