blog
nowe wpisy
23-Listopad-2017 (20.14), autor: Jan Drechsler

#14098. Czy mogę spokojnie spać?

​Lubię się dobrze wyspać, ale krótko. Wylegiwanie się w łożu graniczące z lenistwem uważam za bezpowrotnie stracone chwile. Ostatnio w pewnej rozmowie stwierdziłem, że na bezsenność nie cierpię, bo w objęcia Hypnosa wpadam celnie i sprawnie. Zwykle budzę się przed 4:00 lub tuż po tej godzinie. Ostatnio jednak coś się pomieszało w moim zegarze biologicznym i budzę się przed 2:00.

Jeśli powodem tego zjawiska są organizacyjne emocje przed sobotnią premierą, to wszystko powinno wrócić do normy w niedzielę. Może zmiana na lepsze nastąpi już dzisiaj, bo całość została zapięta na ostatni guzik, wątpliwości wyjaśnione, każdy organizator wie, co ma robić. Jaki to będzie mieć wpływ na mój sen? Zobaczymy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.