blog
nowe wpisy
20-Kwiecień-2017 (16.39), autor: numer 16

#10766. czy..

trump cos wymysli na 100-etny dzien swojej prezydentury….na razie z polnocna korea jest sytuacja patowa. proba rakietowa korei na swieto ich wodza (dzadka kim jon una) okazala sie fiaskiem. pewno paru przyplacilo glowa i nie zobaczylo nastepego ranka, terror za najswietniejszych czasow stalina. wszyscy siedza na widowni (putin i xi…. ) i nie maja ochoty pomagac, sa biernymi obserwatorami. putin jak rozprawial sie z czeczenami i zbrojnie zabral krym tez mial biernych obserwatorow.

cdn. mkk.

ps. tylko najstarsi pamietaja czasy komunstyczne kiedy chiny wysylaly ostrzezania w srawie powietrznego naruszania ich granic przez zsrr. a bylo tego kikaset (300+) i nic sie nie stalo

czesto bywa ze, musi byc ruch w interesie….​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.