blog
nowe wpisy
13-Październik-2018 (20.01), autor: Jan Drechsler

#18949. Daję sobie radę!

​Kiedyś ważna osoba, od której zależne są moje pewne czynności, powiedziała mi, że jeśli poczuję brak czasu, że jeśli nie dam sobie rady z obowiązkami, to ma powiedzieć i bez problemu część spraw przekaże komuś innemu. Wiele lat minęło, a ja daję sobie świetnie radę, a każde dodatkowe zajęcie dodaje mi jeszcze energii do dalszej aktywności.

Teraz dodatkowo doszła jeszcze kampania wyborcza, nie powiem, żebym się strasznie wysilał, ale zajmuje mi trochę czasu. Zamiast uganiać się po wsiach, mógłbym ostatecznie skończyć nowe szopki na wystawę.

W całym zamieszaniu nie powinienem czynić obaw, czy dam sobie z wszystkim radę, ale czy wszyscy dają sobie radę ze mną.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.