blog
nowe wpisy
07-Luty-2019 (21.12), autor: Jan Drechsler

#20482. Daleko od pracy

​Dzień wolnego nie oznacza wcale dystansu od wszelkich prac. Wręcz odwrotnie, czas zajmują sprawy, które czekają i doczekać się nie mogą. Jeśli myślami jest się daleko od pewnych prac, to w końcu muszą być zrobione.

Najważniejsza sprawa, to kolejna porcja węgla. Oczywiście, że wszystkiego nie zrzuciłem do piwnicy, bo… nie chciało mi się. Nigdy nie kryłem niechęci do łopaty, dlatego wolę trzymać się z dala od tego typu prac. Jutro też jest dzień, węgiel ma tyle milionów lat, że może poczekać na pójście przez piwnicę do nieba.

W końcu doczekałem się realizatora marzenia o nowych półkach na książki. To też sprawa dla mnie daleka od pracy, jeśli chodzi o wykonawstwo. Kiedyś bawiłem się w robienie, składanie mebli, ale teraz? Chyba dlatego, że zbyt łatwo je zrobić.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.