blog
nowe wpisy
01-Listopad-2018 (20.48), autor: Jan Drechsler

#19209. Dni cmentarne

​Niekoniecznie takie muszą być w rzeczywistości, jednak święta początku listopada ogniskują się w nekropoliach. Zaduma, powrót do przeszłości, trochę analizy kontaktów społecznych z tymi, co po drugiej stronie życia. Nie zawadzi deczko zastanowienia nad sensem istnienia, nad planami, które pochłaniają nasze dążenie do lepszego.

Moja konkluzja wieczorna związana ze świętem Wszystkich Świętych i jutrzejszymi Zaduszkami jest taka, żeby nie robić z siebie cmentarza. Pod wieloma względami tego nie czynić, bo nie warto bawić się w grabarza, kiedy świat wokół jest taki piękny.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.