blog
nowe wpisy
03-Listopad-2019 (19.20), autor: Jan Drechsler

#24399. Do roboty!

​Powoli kończy się cmentarny weekend, z optymistycznym jak dotąd akcentem, że wróciło się do domu. Myśl o zmarłych dopala się jak płomień znicza na nagrobkach, zapewne wspominamy ich obecność, ale większość z nas planuje dalsze życie. Nie patrzymy w przód wypatrując bram nekropolii, zapominamy o śmierci, ale nie możemy zapomnieć, że ona pamięta.

Jutro do roboty, skończyły się spotkania rodzinne, idziemy do kontynuacji codziennych spotkań służbowych. Tydzień zapowiada się pracowity, nowe wyzwania, stara rzeczywistość i memento vitae!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.