blog
nowe wpisy
18-Luty-2018 (15.20), autor: Jan Drechsler

#15465. Dobre strony

​Mała niemoc ma jednak dobre strony. Z nudów zanurzyłem się w czeluściach szuflad z dokumentami, papierzyskami i dziennikami z zamierzchłych czasów. Sam nie mogę się nadziwić, że jest tego tyle. Problem jest taki, że nie mam koncepcji, jak doprowadzić do uporządkowania całości.

Tylko dzienniki nie sprawiają kłopotu, bo wystarczy poukładać bruliony od najstarszego począwszy. Reszta zarchiwizuje się sama. czyli pozostawię ją w spokoju. Jeśli leżą w bałaganie kilkadziesiąt lat, to widocznie tak ma być. Może powinienem skopiować niektóre pamiątki po ojcu, bo stanowią dobrą lekcję historii dla potomnych w rodzinie i nie tylko.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.