blog
nowe wpisy
15-Luty-2020 (19.40), autor: Jan Drechsler

#25908. Dobrze

​A nawet bardzo dobrze skakał Piotr Żyła na “mamucie”. Z trzeciego miejsca po pierwszej próbie wyskakał zwycięstwo. Cieszy taki wynik, a przede wszystkim budzi podziw, bo odległości są kosmiczne.

Dobrze było na siłowni dzisiaj. Padł rekord, ja nie padłem, ale smutne jest to, że lepszego wyniku nie zrobię. Zabrakło ciężarków.

Czytam w internetowym GWARKU, że w szkole numer 10 uczniowie będą pić wodę z kranu. Dobrze, niech piją, myśmy też pili, nikt nam nie zabraniał. Czasy się zmieniają, uczniowie muszą pić źródlaną wodę. To bardzo dobrze, a co myśmy musieli? Uczyć się!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.