blog
nowe wpisy
18-Maj-2017 (20.48), autor: Jan Drechsler

#11188. Dobrze, ale…

Tak poukładałem sobie zajęcia, żeby mieć dzisiaj nieco wolnego i więcej czasu poświęcić pilnym tekstom. Nie znaczy to, że zupełnie odstawiłem obowiązki. Musiałem pojechać od Tarnowskich Gór ​przed południem i zaraz za Laryszowem trzeba było czekać. Przeprowadzane były wycinki starych drzew.

Dobrze, że to robili, bo droga, a właściwie alejka ze Zbrosławic do Tarnowskich Gór zwykle po wichurach, po gwałtownych ulewach jest usiana połamanymi gałęziami i zerwaną jemiołą. Dobrze, ale dlaczego nie były ustawione znaki ostrzegawcze i informacyjne? Przecież można przekierowywać auta na objazdy.

Załatwiłem sprawy służbowe i miałem zamiar podjechać do starostwa. Co mnie podkusiło, żeby kierować się przez Ogrodową i Lipową?! Tę ostatnią ulicę reperowano. Nie dosyć, że jest wąska, to po obu stronach parkują samochody powiatowych petentów i szpitalnych także. Przecisnąć się było trudno. Rozumiem, dobrze, że naprawiają nawierzchnię, ale dlaczego nie postawiono znaków informujących?

Dobra informacja widocznie nie jest potrzebna. Niech się mieszkańcy cieszą, że w ogóle coś się robi.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.