blog
nowe wpisy
22-Maj-2019 (22.21), autor: Jan Drechsler

#21984. Doganianie marzeń

​Nie trzeba mnie było długo namawiać na spektakl dyplomowy tegorocznych absolwentów Państwowego Policealnego Studium Zawodowego Wokalno - Baletowego w Gliwicach. “Dogonić marzenia” - tak zatytułowany był ów popis. Należało mi się po bieganinie i różnych stresowych momentach związanych z katowickim występem nieco odpoczynku na widowni. Miło było oglądać młode talenty kończące studium, tym bardziej, że wśród nich zaprezentowały się moje młodsze (oj! bardzo młodsze) i sympatyczne koleżanki z naszych spektakli. Wielkie brawa dla Mileny Wojtek i Aleksandry Rojek, które jeszcze raz potwierdziły, że ich obecność na scenie nie jest przypadkiem. Wśród absolwentek zaprezentowały się także Alina Więcek i Monika Mazur, które w Katowicach nie występowały, ale brały udział w poprzednich projektach. Dla całej czwórki absolwentek szczere gratulacje. Jedno marzenie już dogoniły, teraz czas na następne.

Do kompletu talentów dołączyć trzeba Oliwię Gołąb i Kingę Harat, także przeurocze artystki występujące w naszych utworach. One dzisiaj, jako studentki młodszego rocznika towarzyszyły na scenie absolwentkom i absolwentom w scenach tanecznych. Za rok one również będą oklaskiwanie na swoim spektaklu dyplomowym, myślę, że także przeze mnie. Bardzo chciałbym dogonić to marzenie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.