blog
nowe wpisy
05-Grudzień-2018 (17.33), autor: Jan Drechsler

#19702. Dominacja szopek

​Zagadka miejsca wystawienia szopek rozwiąże się w piątek. Moje zdanie jest oczywiste - im bliżej, tym lepiej. Nie mam czasu na jeżdżenie, bo ostatnio wiele sprawa pcha się drzwiami i oknami. Jest to mój oczywisty grzech główny, że zabieram się za wiele działań, jakbym nie był przekonany o konserwatywnych działaniach zegara i kalendarza. Te dwa czytniki przemijania są nieubłagane.

Istne szopki są z przejazdem w okolicy Radzionkowa! Ulica Nałkowskiej zamknięta, na obwodnicy piekarskiej też remont, teraz dopiero widać znaczenie tych ciągów komunikacyjnych.

Dominację tematu szopek dopełniło zaproszenie do TV Katowice w celu nagrania programu wigilijnego. Podobno ma być krótko. Całe szczęście, bo nie darowałbym sobie, gdybym komuś Wigilię zepsuł zbyt długą obecnością na ekranie.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.