blog
nowe wpisy
04-Listopad-2019 (15.17), autor: Jan Drechsler

#24426. Dopadło mnie!

​Kto nie miał nigdy problemów reumatycznych, kto nie nabawił się zapalenia korzonków nerwowych, ten jest szczęściarzem. Ja wygłupiłem się wiele, wiele lat temu, na treningu, po saunie usiadłem z gołymi plecami w przeciągu i od tej pory miewam nawroty przykrych objawów. Inna rzecz, że doprawiłem się pracując półnagi w oborach i świniarniach, więc teraz muszę uważać.

Muszę, ale zbagatelizowałem pierwsze syndromy i mam, czego chciałem! Ból w części krzyżowej okolicy kręgosłupa, a co za tym idzie - łykanie leków i smarowanie. Dopadło mnie, ale się nie poddam, nie jojczę, nie poleguję. Nie wiem czy mi się uda przechodzić choróbsko. Na razie daję sobie radę.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.