blog
nowe wpisy
19-Maj-2019 (20.22), autor: Jan Drechsler

#21928. Dosyć leniuchowania!

​Powyższe słowa oddają charakter spędzonej soboty i niedzieli. Przemyślenia oraz obijanie się, czyli zaawansowane nieróbstwo. Trochę pisania, które należy zakwalifikować raczej do czynności obmywających brudy niepewności. Nic mnie tak nie męczy jak brak pracy. Patologia? Nie nazwałbym tak tego stanu. Stwierdzam, że jest to nadmiar energii.

Ów nadmiar starałem się zrzucić na basenie i mówiąc szczerze, udawało się. Pomysłodawców i realizatorów Parku Wodnego należy chwalić pod niebiosa, abstrahując od wszelkich nieporozumień jakie towarzyszyły realizacji tego obiektu.

Przyjechałem pod Park Wodny i zauważyłem, że jeden z zaparkowanych samochodów ma otwarte na oścież drzwi. Poinformowałem o tym panią w kasie i efekt był natychmiastowy. Pozytywny efekt, obsługa aquaparku zajęła się zabezpieczeniem auta.

Jutro do pracy! Tak powinien wyglądać odpoczynek, czyli tęsknotą za obowiązkami.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.