blog
nowe wpisy
09-Sierpień-2019 (21.05), autor: Jan Drechsler

#23141. Dreszczyk

Przed Parkiem Wodnym zwykle paruję na ostatnim stanowisku, robię tak, bo tam jest mniejsze prawdopodobieństwo porysowania karoserii. Ktoś może pomyśleć, że kolejna rysa na drzwiach mojego wehikułu nie sprawi przecież różnicy. Sprawi! Jednak nie o rysach chcę pisać z dreszczykiem, ale o tym, że idąc w poprzek przez resztę stanowisk narażam się na utratę zdrowia przez jadących wariatów. Tym razem wariatem nie był kierowca, ale tatuś, który miał do rozwiązania przez telefon jakieś bardzo ważne problemy, więc nie zwracał uwagi na synka, który szedł za nim i o mały włos nie wpadł pod samochód.

W ogóle dzisiejsza wizyta w tarnogórskiej świątyni utopca była z dreszczykiem, niewielkim, ale zawsze odbijającym się gęsią skórką na rękach. Jeśli ktoś dłużej posiedzi w saunie, jego największym marzeniem jest zanurzyć się w zbiorniku z zimną wodą. Pogrillowałem się nieco i miałem zamiar obniżyć temperaturę ciała, ale w baseniku siedziało dwóch mężczyzn. Potem jeden wyszedł, ale drugi, podejrzewam, że ich kolega. Nie byłem w stanie schłodzić się, musiał mi wystarczyć tylko prysznic. Dreszczyk emocji przebiegł mi po plecach, kiedy zrozumiałem, że oni specjalnie robili sobie żarty. Kiedy wyszedłem spod prysznica, śmiejąc się wyskoczyli z lodowatej wody.

Potem już na koniec wodnych atrakcji wchodziłem do przebieralni, a ktoś równocześnie wsunął się przeciwnymi drzwiami… Nic z tych rzeczy! Na dreszczyku się skończyło.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.