blog
nowe wpisy
13-Lipiec-2018 (21.24), autor: Jan Drechsler

#17647. Dzień drugi

​Też zaplanowany, też zrealizowany dzień szwendania się wokół wałbrzyskich okolic. Najpierw sam rzeczony Wałbrzych, zaglądanie tu i ówdzie. Zdecydowanie najwspanialsza w mieście była kolegiata. Potem kurs na Boguszów Gorce z metą w Sokołowsku. Pierwsze na świecie sanatorium przeciwgruźlicze zachorowało na jeszcze gorszą chorobę - zaniedbanie. Coś jednak robi się, widać zmiany na lepsze od poprzedniego mojego tam pobytu.

Potem Osówka, ale do podziemia nie wchodziliśmy. Na takie atrakcje nastawieni jesteśmy na jutro. Mieliśmy ważniejsze sprawy - wizytę nostalgiczną Agnieszki. Odwiedziła miejsce jej dziecięcych wakacji.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.