blog
nowe wpisy
21-Styczeń-2020 (19.39), autor: Jan Drechsler

#25532. Dzień jak corocznie

Wiadomo powszechnie, że dzisiaj jest Dzień Babci. Chłopcy Wiolki i Mateusza już kilka dni temu składali życzenia obu babciom, bo przedszkole w Szczerbicach przyspieszyło uroczystość z powodu ferii zimowych.

Dzisiaj odwiedziły nas ptakowickie panny, czyli dzieci Kasi i Szymona. Z młodszą, czyli Basią można już porozmawiać, ale dobrze byłoby, gdybym wiedział o co jej chodzi. Marta natomiast jest wygadana, ale czasem też nie wiadomo czy chodzi jej sprawę poważną, czy robi sobie żarty. Zapytana dlaczego jest niepoważna odpowiada:

- Bo ja już jestem na tym etapie rozwoju.

Są dzisiaj także imieniny Agnieszki. Mało kto o tym pamięta, bo Aga całkiem już przeszła na celebrowanie urodzin.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.