blog
nowe wpisy
29-Listopad-2018 (20.14), autor: Jan Drechsler

#19618. Dzień Podchorążego

​Jaki tam ze mnie teraz podchorąży! Dawne to czasy, kiedy uczestniczyłem w peerelowskiej zabawie w potęgę militarną. Wspomnienia jednak zostały, kilka przyjaźni, które przydają się do tego, żeby pośmiać się z miesięcy spędzonych w poznańskiej WSOSK, a potem w jednostce kolejowej.

Były to lata, kiedy moi synowie byli w obecnym wieku moich wnuków. Czas leci na złamanie karku, tyle lat minęło, a ja wciąż jestem podchorążym. Jutro powstanie listopadowe… ostatnie w tym roku postanie listopadowe z łóżka.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.