blog
nowe wpisy
11-Marzec-2019 (13.50), autor: Jan Drechsler

#20924. Dzień skupienia

​Tak powinienem chyba nazwać ten poniedziałek, a przynajmniej godziny popołudniowe. W nocy wiało tak okropnie, że w efekcie doszło do grubszej awarii energetycznej i prąd popłynie dopiero około 23:00. W mieszkaniu cisza, pora jeszcze taka, że widno, piszę więc bloga na resztkach prądu w laptopie i telefonie, który służy mi za ruter.

Nie powiem, że psuje mi to humor, wręcz odwrotnie, czuję głęboki relaks. Pewnie złapię za którąś z książek, jedną z galerii nieprzeczytanych do końca. Po zmroku, jeśli wcześniej awaria nie zostanie usunięta, pojadę na basen, chociaż obiecywałem sobie, że tego nie zrobię. A zresztą, co ja będę planować wyjazdy. Jak się skupiać, to się skupiać. Skupię się na siedzeniu w domu.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.