blog
nowe wpisy
15-Sierpień-2019 (20.49), autor: Jan Drechsler

#23195. Dzień świąteczny

​Dzień Wojska Polskiego, 99-ta rocznica cudu nad Wisłą, Wniebowzięcie NMP, a przy okazji Matki Boskiej Zielnej i może jeszcze czegoś nie wymieniłem, ale to istotne nie jest dla mojego rozważania.

W Katowicach na defiladzie nie byłem i dobrze, bo więcej widać było w telewizji. Pewnie, że to nie to samo, bo atmosfera na miejscu zdarzenia zawsze jest inna, ale mój udział nie był konieczny.

Za to dałem się namówić na festyn odpustowy w naszych Zbrosławicach i muszę stwierdzić, że jeszcze przez jakiś czas o tym wydarzeniu nie zapomnę. Nie dlatego, że odbywały się tam cudowne występy, ale dlatego, że słychać granie u mnie w domu i podejrzewam, że potrwa to do północy.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.