blog
nowe wpisy
10-Marzec-2018 (14.36), autor: numer 16

#15826. dzien!!!???....

dzisiaj jak juz pisalem uprzednio o moim polskim kalendarzu, jest “Dzien Mezszczyzn”....

zycze wszystkim mezszczyznom wszytkiego najlepszego… ale przede wszystkim dla janka drechslera bo, on tylko wspomnial “Dzien Kobiet” na naszym blogu o tym dniu. oczywiscie w przypadku plci meskiej nie moze sie obejsc bez “przytykow”, ze to w powiazaniu z “40-toma meczennikami” wg. wikipedii….plec zenska jest traktowana z powaga…. a innym dowodem na to jest dzien ojca ktory jest tez nazywany “dniem konia”....

historia IMD (international men’s day) zaczela sie w 1999 roku, a osoba ktora to zainicjonowala byla kobieta z Trinidad&tobago.

to tyle w zadosc uczynieniu jesli idzie o “rownouprawnienie”....ALBERT EINSTEIN, teoria wzglednosci…

slonecznego dnia tak jak i u mnie, mkk.​

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.