blog
nowe wpisy
20-Marzec-2020 (19.50), autor: Jan Drechsler

#26418. Dzienniczek Kwarant Anny 7

​“Nastroje są bardzo różne w okresie polskiej kwarantanny, nierzadko poddani jakiemuś bodźcowi popadamy w stres. Dzisiaj osoba na wejściu do zakładu pracy miała temperaturę, która zabraniało przejścia. Nie była to gorączka, przeciwnie, aparat stwierdził obniżenie temperatury. Szok! Całe szczęście pani mierząca ciepłotę uspokoiła, że należy nieco poczekać i ogrzać czoło. Ponowny pomiar był satysfakcjonujący. Całe szczęście, bo widać było, że kobitka była bliska załamania.

Tak się dzieje w wielu miejscach w Polsce i na świecie. Boimy się tego małego bandziora. Dlatego nie rozumiem idiotów, którzy robią sobie pośmiewisko z rzeczywistości. Nikomu nie życzę źle, ale jeśli ktoś lekceważy zagrożenie, to zapewne sam wpadnie w matnię.”

No, właśnie, mniej lęków, Kwarant Anna ma rację. Może trochę humoru, ale bez dołowania psychicznego. Dzisiaj kolega w pracy powiedział, że jest jedna tragiczna ofiara koronowirusa. Jakiegoś człowieka przygniotła tona mąki, którą kupił na zapas.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.