blog
nowe wpisy
09-Wrzesień-2019 (19.50), autor: Jan Drechsler

#23546. Dzisiejsza kąpiel

​Dzisiaj będę mógł wziąć sobie kąpiel w domu… Jasne jest, że w domu zawsze mogę sobie poużywać w wannie albo pod prysznicem. O domowej kąpieli wspominam tylko z tej racji, że nie mam się co wybierać do Parku Wodnego, bo od dzisiaj jest tam przerwa technologiczna.

Wiedziałem o tym już na początku miesiąca, kiedy płaciłem abonament na kart VIP. Wtedy powiedziano mi w kasie, że jest upust z powyższego powodu. Jak się okazało, niewielu moich znajomych miało świadomość, że Park będzie nieczynny. Jakoś nie rzucały się w oczy ogłoszenia w recepcji, na stronie internetowej informacja podana jest drobnym maczkiem. Może ktoś powiedzieć, że martwię się za innych. Nie, ja po prostu szanuję tę firmę, lubię z niej korzystać i chciałbym, żeby i ona szanowała bardziej klientów.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.