blog
nowe wpisy
14-Lipiec-2019 (19.25), autor: Jan Drechsler

#22756. Żeby nie było potem…!

​Wybraliśmy się na “Barbórkę w środku lata”, Agnieszka nie musiała mnie specjalną siłą wyciągać z domu. Pojechałem trochę z ciekawości, trochę dla relaksu, a trochę, żeby nie było potem gadki, jaki to ja jestem olewający imprezy tarnogórskie. Zalet przedsięwzięcia sporo, z pewnością zaktywizowanie społeczeństwa, sprowokowanie do wyjścia w miasto sprzed komputerów, telewizorów, a może także grillów. Spotkałem kilku znajomych, co się uśmialiśmy, to nasze, kogo oplotkowaliśmy, to ich!

Z całą pewnością wadą było pokazanie skoku przez skórę na płycie Rynku, a nie na scenie. Odbiór możliwy tylko dla pierwszych szeregów widowni. Kamiliańska orkiestra też nie grała na scenie, słyszalność wątpliwa, szkoda, bo domyślałem się, że grają na fest. Jak zwykle.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.