blog
nowe wpisy
18-Wrzesień-2017 (19.53), autor: Jan Drechsler

#13045. Żeby nie zapomnieć

Jutro do pracy gnam dosyć wcześnie, w takich sytuacjach zapomina się o ważnych nieraz sprawach. Muszę zabrać coś ze sobą, jeśli zapomnę, będę zmuszony wrócić się.

Mamy różne sposoby na zapamiętywanie. Kiedyś robiło się węzełki na chusteczce do nosa. Ten przedmiot powszechny w dawnych latach, tak bliski jak koszula, obecnie jest zapomniany. Papierowe kompletnie do tego nie nadają się. Kiedyś robiłem supeł na rękawie swetra, skutkowało, ale do czasu. Ranek okazał się ciepły i swetra nie tknąłem nawet. Rzeczy, którą miałem zabrać też, jasna sprawa.

Od niedawna pomaga mi w przypomnieniu mysz. Nie jakaś mała myszka, nie mysz do komputera, ale sporych rozmiarów figurka, którą wkładam do torby. Własnie przed momentem mysz tam wylądowała… Obym tylko nie zapomniał torby!

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.