blog
nowe wpisy
26-Czerwiec-2019 (20.59), autor: Jan Drechsler

#22521. Efekty aury

​Ludzie ledwo wytrzymują tegoroczne czerwcowe upały. Przejawia się to w przeróżny sposób, ale głównie poprzez narzekanie. Moje narzekanie nie jest przejawem wysokich temperatur, ale konkretnych poczynań osobników z pogranicza bandytyzmu.

Tak, bandytyzmu, bo piractwa drogowego nazwać inaczej nie można. Dzisiaj jechałem do pracy i tuż za mną już na ul. Kużaja na Rojcy przykleił mi się do bagażnika jakiś osobnik. Nie jest to normalne, ale niestety częste. Czułem, że chce mnie wyprzedzić, ale nie miał sposobności. Ta nadarzyła się za rondem, czyli już na ul. Nałkowskiej. Nie wiem, czy się nadarzyła, bo ledwo wcisnął się przede mnie i nadjeżdżający z naprzeciwka furgon. Ten manewr powtórzył się jeszcze raz na moich oczach. Chciałoby się powiedzieć, że to samobójca, bandyta albo idiota. Na jego nieszczęście wiem kto to jest. Pożal się Boże kierowca w zakładzie, który nadzoruję. Dzisiaj dałem temu spokój, ale jutro… zmienię aurę. Będzie burzowo.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.