blog
nowe wpisy
08-Maj-2017 (17.58), autor: numer 16

#11038. fit/your/life….

w tym roku zostałem zmuszony z powodu warunków pogodowych biegać przed tarnogórskim półmaratonem w fitness klub nad bankiem pko.

dzisiaj zjawiłem się pierwszy raz o szóstej rano po tym biegu. był nowy zespół obsługujący wstęp do klubu i byłem nieznajomą twarzą. zostałem przepytany i po małej wymianie zdań zostałem zapytany czy przyszedłem tutaj do sprzątania. tą osobą która zadała to pytanie był pan Bartek/trener. chyba bym miał potrącone mimo że byłem o szóstej bo panie już sprzątały.

to tyle wesołości, mmk.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.