blog
nowe wpisy
17-Październik-2019 (17.18), autor: Jan Drechsler

#24176. Fragment z życia

A tak faktycznie poniżej publikuję fragment z “Życia weterynaryjnego”, naszego miesięcznika po fachu. W pełni podpisuję się pod słusznością całego artykułu pt.: “Afrykański pomór świń w Europie - kierunki i możliwości rozprzestrzeniania się choroby”. Umieszczam jedynie fragment, który dotyczy całego społeczeństwa. Czas najwyższy, żeby przestać z populistycznymi odruchami, które dalekie są od logiki i wszelkiej wiedzy na temat chorób zakaźnych.

“...W tak ważnym problemie, jakim jest wirus afrykańskiego pomoru świń, nie można dopuścić, aby wszelkie działanie w tym zakresie zdominowane były przez media społecznościowe, celebrytów czy organizacje obrońców praw zwierząt. Jest to choroba zwalczana z urzędu i wszelkie kampanie medialne, jak i ograniczanie oraz blokowanie podejmowanych czynności związanych z jej zwalczaniem, powinno być zakazane i surowo karane.”

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.