blog
nowe wpisy
10-Lipiec-2019 (18.08), autor: Jan Drechsler

#22718. Fryzjer

Trochę mnie denerwuje, kiedy staram się usilnie uczesać włosy, a one przy pierwszym lekkim nawet wietrzyku stroszą się jak pióra na szurpatej kurze. A tak zupełnie doprowadza mnie do rozpaczy, kiedy staję się, słusznie zresztą, obiektem dogadywań. Decyzja była prędka niczym wyrok śmierci dla muchy na karku. Agnieszka dała mi numery do fryzjerki w Zbrosławicach. Zadzwoniłem, ale odpowiedziała mi cisza przerywana sygnałami. Będąc na fali fryzjerskiego wzburzenia, nie czekałem na odpowiedź i pojechałem w ślepo. Miałem szczęście, w zakładzie było pusto, to znaczy, nie do końca, bo wyposażenie było, no i najważniejsze, że była pani, która sprawnie rozprawiła się z moim trawnikiem na czubku głowy.

Przed momentem rozdzwonił się telefon.

- Ktoś do mnie dzwonił z tego numeru - powiedziała pani.

- Tak, dzwoniłem, bo chciałem obciąć włosy - odparłem. - Ale już jest po wszystkim, byłem bezpośrednio w zakładzie i sprawę załatwiła pani koleżanka.

- Przepraszam, nie mogłam wtedy odebrać i pana obsłużyć.

- Nic nie szkodzi, przecież i tak musiałem do zakładu przyjechać. Telefonem by mnie pani nie ostrzygła.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.