blog
nowe wpisy
14-Październik-2017 (19.13), autor: Jan Drechsler

#13430. Gdzie jesteśmy?

​- Gdzie jesteście? - usłyszałem w telefonie. Dzwonił Mateusz.

- W różnych miejscach - odparłem. - Mama w Rybnej, a ja u cioci Jadzi. - A dlaczego pytasz?

- Bo jadę przez Zbrosławice i myślałem, że wstąpię na kawę.

- Masz klucze, to wstąp i sobie zrób!

Nawet nie mogłem mieć do syna pretensji, że wcześniej nie powiadomił o ewentualnej wizycie. Agnieszka z pewnością nie zrezygnowałaby z imprezy fotograficznej w Rybnej. Przecież z tego powodu nie pojechała ze mną na spóźnione urodziny i wczesne imieniny mojej siostry.

Jest weekend, wymarzony weekend i pełnia relaksu. Jutro w Żorach rodzinni młodzi biegacze biorą udział w zawodach. Trzeba będzie im pokibicować, to kolejny powód mojego przebywania w mieście ognia… tak! Miasto ognia, ale ciepło wcale nie jest.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.