blog
nowe wpisy
13-Październik-2019 (15.32), autor: Jan Drechsler

#24076. Głos w ciszy

​Demokracja jest poważną sprawą, ale czasami zastanawianie się nad nią doprowadza do absurdalnych wniosków i skojarzeń. Na przykład stan obecny. Niby trwa cisza, a oddaje się głos i do tego większość apeluje do jak najliczebniejszego oddawani głosu.

Wytłumaczenie zjawiska jest proste, głos oddajemy dzisiaj, ale głośno zacznie się robić po kilku godzinach. To jakby wstrzymanie głosu, zmagazynowanie go i zwielokrotniona emisja.

Sam jestem ciekaw, jak ułożą się te głosy, czy na jednej, czy na kilku falach. Cierpliwości, czeka nas wieczór wyborczy, zobaczymy, co głosy przyniosą.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.