blog
nowe wpisy
08-Wrzesień-2018 (21.09), autor: Jan Drechsler

#18392. Gwarki 2018

Dla mnie coroczne święto Tarnowskich Gór zaczęło się dopiero dzisiaj, a do tego nie na Rynku, ale w Rybnej. Pogoda była przepiękna, więc koncert i uroczysta kolacja odbyła się na zewnątrz. Cała masa znajomych, miła atmosfera, wesołe rozmowy. Jak są Gwarki, to nie wypada się smucić.

Wracając usiłowałem sobie przypomnieć program z ubiegłego roku. Wróciła mi pamięć po chwili. Wspomnień miłych mieć nie mogę, bo przeleżałem trzy dni w ciemnym pokoju z powodu ataku choroby oka.

„Gwarek” tygodnik lokalny ukazuje się w trzech powiatach - tarnogórskim, piekarskim i lublinieckim

Wydawca:
Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „GWAREK ŚLĄSKI”

Adres redakcji:
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Bytomska 3
Tel. 32-285-26-61, 32-285-27-16
fax 32-285-37-03
Poinformuj Gwarka

Przeczytałem i akceptuję Regulamin serwisu internetowego gwarek.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Wydawnicza Spółdzielnia Pracy "Gwarek Śląski" z siedzibą w Tarnowskich Górach (42-600) przy ul. Bytomskiej 3. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż upoważnione na podstawie przepisów prawa lub objęte Twoją zgodą. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do obsługi usług, realizacji zamówienia, marketingu usług własnych administratora danych oraz do rejestracji konta użytkownika w serwisie internetowym GWAREK.COM.PL. W każdym czasie masz prawo do wglądu i poprawiania swoich danych osobowych oraz do cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.